Amelya Sonsuz 
 
PIN: 819


Sen yaratıcı tarafından kusursuzca yaratılmış muhteşem bir tasarımsın. Evrenin içinde küçücük bir nokta olduğun kadar, koskoca evreni içinde taşıyacak kadar mükemmelsin.

Bu dünyada her insan için her şey mümkündür. Hayal edebildiğimiz her şeyi, gerçekleşebilir diye hayal etmemize izin verilmiştir. Tek mucize, insan olmamızdır. Dileklerimizin gerçekleşmesi bizim gökyüzüyle, toprakla, tüm canlılarla, dokunduğumuz, baktığımız,gördüğümüz her şeyle net bir iletişimde olmamızla ilgilidir. Olmayan iyiliğimizedir, olacak olan olacaktır. Bir çok hayatlardan gelmiş, bazı sınavlardan geçmek için aynı sorunlarla karşılaşıyor olabiliriz. Önceden bilmek isteyenler için Astroloji Bilimi, bir yaşam kullanma ve yönetme kılavuzudur. Reenkarnasyon hakkında gizli bilgileri de içinde saklar. Ne olacak, nasıl olacak, ne zaman olacak, niye oldu, niye olmadı, olacak mı olmayacak mı, bunların yanıtlarını gökyüzünden okuyabilenlerimize astrolog deniyor. Astrolog Tanrı değil, Tanrı'nın insanlara yardım etmesine izin verdiği gökyüzü hareketleri okurudur. Astroloji, reenkarnasyon, meditasyon bilgilerinden yararlanmak istiyorsanız,konuşalım. Ve hiç unutmayalım; Başımızı gökyüzüne kaldırdığımızda, yıldızlar hepimize aynı uzaklıkta.
Danışmanın mesajı : >>> Dün gece Stuttgart'tan arayan müşterimiz, bir aksaklık nedeniyle danışmanımız size yanıt veremedi... Özür dileriz, tekrar aramanizi bekliyoruz <<<
Hemen Telefon Edin
 
 ALMANYA

09003 102 497 819
(Sabit hatlardan dakikası 1,99 € Mobil hatlarda değişebilir)

 
 BELÇİKA

09043 601 3 819
(Sabit hatlardan dakikası 2,00 € Mobil hatlarda değişebilir)
 
 
 
 AVUSTURYA

09004 030 92 819
(Sabit hatlardan dakikası 2,17 € Mobil hatlarda değişebilir)
 
 
Danışman Ara
Danışman Adı